Badger Balm

Badger Seabuckthorn Hair Oil / Tüm Saç Tipleri Için Saç Yağı 59.1 Ml

  • 31003
  • TÜKENDİ

Kondisyon sağlayıcı ve yenileyici saç yağı (tüm saç tipleri için).

209,90
203,60
Kondisyon sağlayıcı ve yenileyici saç yağı (tüm saç tipleri için)
 
  • Seabuckthorn yağı (A, B, C, E, ve K vitaminlerince zengin) hücreleri oksidatif yıpranmadan korumaya ve kolajen üretimine  yardımcı olur.  
  • Kayısı (Apricot) yağı (A, C, ve E vitaminlerince zengin) saç kütiküline hemen nüfuz edererek kuru ve yıpranmış saçları besler.   
  • Nar (Pomegranate) yağı  (B ve C vitaminlerince zengin) yüksek seviye antioksidan içererek saçın yenilemesine ve güçlenmesine yardımcı olur.  


Hacim ve Yenileme : Her gün saçlarımız güneş, rüzgar ve çevresel faktörlerden yıpranıyor.  Badger'la saçlarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılayın!    Seabuckthorn ve nar yağı saçınızı güçlendirirken esneklik kazanmasına yardımcı olur.  Kayısı yağı ise saçınızı yumuşatır ve nem kazandırarak ışıldayan bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.  Kuşburnu (rosehip) ile de saçlarınız yenilenir.  

Kullanım:

Adım 1: Kuru ve temiz saça  uygulayın. Kullanım oranı saç yoğunluğuna ve tipine göre uygun miktarda kullanın..  

Adım 2: Saça ve saç derisine köklerden uca doğru masaj yaparak ellerinizle ya da tarak yardımıyla uygulayın. 

Adım 3: 1 saat ya da tüm gece saçın yağı emmesini bekleyin.  (yatarken havlu ile başınızı sararsanız yağın bulaşmasını engellerseniz) 

Adım 4: .  Saçınız yağı emdikten sonra duş alın.  

İçerik: 

*Simmondsia Chinensis (Organic Jojoba) Oil, *Helianthus Annuus (Organic Sunflower) Oil, *Prunus Armeniaca (Organic Apricot) Oil, *Punica Granatum (Organic Pomegranate) Oil, CO2 Extracts of *Hippophae Rhamnoides (Organic Seabuckthorn) and *Rosa Canina (Organic Rosehip), Essential Oils of *Lavandula Angustifolia (Organic Lavender), *Citrus Aurantium Dulcis (Organic Sweet Orange), *Pelargonium Graveolens (Organic Rose Geranium), and Tocopherol (Sunflower Vitamin E).

* = Certified Organic

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı