Sirenol

Sirenol Natural Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Bakım Seti

  • SK002
  • VAR

Ecocert sertifikalı içeriklerle hazırlanmış doğal formül

179,90
134,80
130,76
  • Yeni
  • Fırsat Ürünü
  • Ücretsiz Kargo

Sirenol Natural Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Bakım Seti

Sirenol Natural Cadı Fındığı Yüz Temizleme Köpüğü

Temizliğin En Doğal Yolu

Normal cilt temizleyicileri cildin doğal nemini alıp geri kalan koruyucu özelliklerini de ardından götürür. Organik Cadı Fındığı içeren Yüz Temizleme Köpüğü cildin doğal yağ bariyerini dengeleyen Ecocert sertfikalı Aloe Vera, Aynısefa ve Papatya ile hem temizler hem de ideal nem dengesini sağlar.  

Sirenol Natural Cadı Fındığı Cilt Sıkılaştırıcı Gözenek Temizleyici Tonik

Hayatta olduğu gibi denge anahtardır

Su kaybını önlemek için cildimizi narin bir şekilde temizlemeli ve nemlendirmeye özen göstermeliyiz.  FDA (Amerika Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış cadı fındığı toniği sadece cadı fındığı ve koruyucu olarak tahıldan elde edilen alkol içermektedir. Sade içeriğiyle gözenekleri derinlemesine temizlerken, cildinizi doğal yolla sıkılaştırır. Ftalat, paraben, sülfat üre, yapay koku ve renk, vazelin içermez! 

Sirenol Natural Cadı Fındığı Güneş Koruyucu Dudak Balmı SPF15

Yumuşak bir his

Dudaklarınız anlık korumaya ve hidrasyona ihtiyaç duyduğunda Güneşten Koruyuculu Dudak Balmı yanınızda! Doğal Hindistan Cevizi, Jojoba, Shea ve Hint Yağlarıyla dudaklarınızı nemlendirir, doğal mineral çinko oksit ile güneş ışınlarına karşı dudaklarınızı yaz kış korur.

Kullanım önerisi:

Köpük ile günlük cilt temizliğinizi yapabilir, makyajınızı çıkartabilirsiniz. Sonrasında cildinize tonik geçerek yüz ve cildinizi silebilirsiniz.  Toniği direkt olarak cilt ve yüzünüze de uygulayabilirsiniz.  Sonrasında istediğiniz cilt bakım kremini kullanabilirsiniz.    

Dudaklarınız için güneş korumalı dudak balmını günlük olarak kullanabilirsiniz.   

 

Ecocert Sertifikalı İçeriklerle Formüle Edilmiştir
Vegandır
Parabensiz, Ftalatsız!
Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir!

Cadı Fındığı Nedir?

Amerika'nın soğuk bölgelerinde yetişen ağacın kabuklarından kaynatılarak elde edilen "doğal cadı fındığı" FDA (U.S. Food and Drug Administration) tarafından kozmetik etkileri onaylanmış birkaç ağaçtan biridir.  Kozmetikte 

  • Cilt sıkılaştırıcı
  • Gözenek temizleyici ve siyah nokta arındırıcı
  • Yağ dengeleyici
  • Cilt yenileyici

olarak kullanılmaktadır. Her ne kadar adında fındık geçse de Türkiye'deki fındık ağacıyla bir benzerliği bulunmamaktadır. Cadı fındığı literatürde "Hamamelis Virginiana" ve "Witch Hazel" adlarıyla da bilinmektedir!  Cadı fındığı ülkemizde “macadamia yağı” ile de karıştırılmaktadır.  Macadamia yemiş veren bir ağaç olup sıcak bölgelerde yetişmektedir.  Halbuki, cadı fındığı dayanaklı yapısıyla soğuk bölgeleri sever ve kış aylarında altın sarısı çiçeklerini açar.  Çiçeklerini döktükten sonra bahar aylarında hasat edilir ve “doğal cadı fındığı” elde edilir.  Haliyle cadı fındığının yağı bulunmamaktadır! 

 

 

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu


Önerilen Ürünler

Benzer Ürünler

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.
Yukarı